Nieruchomości
Widok na budynki Spólki CeMat '70 SA

Działki budowlane w Warszawie –
wyjątkowo korzystna lokalizacja

Posiadanie odpowiedniego zaplecza pod budowę, czyli działki, gdzie znajdą się profesjonalne biura czy też hale magazynowe, to klucz do sukcesu dla firm z wielu branż. Szczególnie w miejscowości, jaką jest Warszawa własny kompleks biznesowy – należycie wyposażony oraz atrakcyjnie zlokalizowany - odgrywa niezwykle istotną rolę w sprawnym prowadzeniu przedsiębiorstwa . Aby znaleźć takie miejsce można oczywiście przeszukiwać oferty typu „sprzedam działkę budowlaną” bądź „Warszawa działka budowlana”, tracąc przy tym czas i energię, które można by spożytkować gdzie indziej... Jakie jest więc najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CeMat '70, na którą składają się znakomite działki budowlane na sprzedaż!

Jak już było wspomniane, w przypadku działek niezwykle ważną rolę odgrywa ich lokalizacja. Dlatego też proponowane przez nas działki budowlane w Warszawie znajdują się w bardzo korzystnym pod względem dojazdu miejscu w stolicy – przy ulicy Wólczyńskiej 133. Niewątpliwym atutem działek oferowanych przez nas na sprzedaż jest fakt, że w najbliższej przyszłości w ich pobliżu powstaną dwie trasy szybkiego ruchu (odciążające ruch na terenie Warszawy), które usprawnią oraz przyspieszą transport z oraz do miasta.

Działki na sprzedaż z naszej oferty stanowią teren uzbrojony, dzięki czemu wszelkie inwestycje związane z ich zagospodarowywaniem będą mogły odbywać się szybko oraz sprawnie.

Sprzedaż działek budowlanych to tylko część oferty

Do skorzystania z naszej propozycji zapraszamy nie tylko osoby, które interesuje działka budowlana na sprzedaż, ale także wszystkich tych, którzy pragną wynająć na terenie Warszawy powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne. Udostępniamy bowiem nowoczesny, nieustannie rozbudowywany kompleks biznesowy (Warszawa, ul. Wółczyńska 133), który bez wątpienia spełni oczekiwania każdego Klienta.

Szczegółowe informacje na temat działek budowlanych do sprzedaży, jak i pozostałych elementów oferty dotyczących nieruchomości w Warszawie, uzyskać można telefonicznie ( +48 22 569 87 33, +48 501 708 214) lub też mailowo (j.gosk@cemat70.com.pl).

Zapraszamy do współpracy –
CeMat ’70 S.A

Certyfikat firmy Wiarygodnej Biznesowo

 

 

 


CeMat '70 S.A.
ul. Wólczyńska 133
01-919 Warszawa
tel.: +48 22 835 18 40
faks: +48 22 835 30 15