Nieruchomości komercyjne dla firm


CeMat '70’ to ekspert ds. nieruchomości komercyjnych, którego specjalnością jest wynajem powierzchni biurowych, magazynowych i placów na terenie Warszawy i okolic.

Oferta CeMat ’70 adresowana jest do klientów biznesowych, których interesują biura do wynajęcia w strategicznych lokalizacjach (biznes centrum). Przedstawiamy Państwu biura na wynajem w różnym standardzie wykończenia i różnorakich parametrach metrażowych. Lokale te usytuowane są m.in. na terenie nowo powstałego kompleksu biurowego (Warszawa, ul. Wólczyńska 133). Łączna powierzchnia użytkowa przeznaczonych na wynajem biur wynosi 60 tys. m kw. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oferowanych przez nas powierzchni biurowych.

Warszawa jest doskonałym miejscem na wszelakie inwestycje biznesowe. W okolicy ulicy Wólczyńskiej prężnie rozwijają się prace inwestorskie – niniejszy kompleks stanowi więc znakomitą lokalizację dla różnego typu przedsięwzięć – także produkcyjnych i magazynowych. Atutem tej perspektywicznej okolicy jest to, że po ukończeniu budowy tras szybkiego ruchu ulica Wólczyńska będzie miała znakomitą komunikację nie tylko z resztą miasta, ale też innymi częściami kraju (zob. mapę w zakładce OFERTA NIERUCHOMOŚCI – w budowie trasa N-S oraz trasa Mostu Północnego).

Wynajem biur w Warszawie – doradztwo

Przedsiębiorcy i inwestorzy, których interesuje wynajem powierzchni biurowej, mogą liczyć na kompleksowe, rzetelne usługi konsultingowe. Pomożemy wybrać biuro, które spełni oczekiwania naszego Klienta pod każdym względem – powierzchniowym, użytkowym, strategicznym i cenowym. Biorąc pod uwagę szereg czynników, z pewnością wspólnie znajdziemy optymalne dla obu stron rozwiązanie.

Aby wybór biura był w pełni satysfakcjonujący, wykwalifikowani pracownicy CeMat '70’ mogą zająć się też aranżacją powierzchni biurowej, a także usprawnianiem dojazdu do obiektu biurowego.

Zespół CeMat tworzą świetnie przygotowani specjaliści ds. nieruchomości komercyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku biur, magazynów, hal i gruntów. Stale monitorujemy branżę nieruchomościową, by móc zapewnić Państwu nowoczesne, sprawdzone rozwiązania w najlepszych warunkach.

Zapraszamy do współpracy –
CeMat ’70 S.A. Warszawa, tel.: +48 22 569 87 33, +48 668 199 951, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.