Obiekty pod składowanie i magazynowanie


Oferujemy wynajem powierzchni magazynowej i produkcyjnej w należących do naszej firmy budynkach, zlokalizowanych w Warszawie, przy ul. Wólczyńskiej 133. Ich łączna powierzchnia użytkowa sięga aż 60 tys. m2.

W chwili obecnej możemy Państwu zaoferować powierzchnie magazynowo-produkcyjne do wynajęcia w 6 oraz 7 budynku naszego kompleksu. Zainteresowanym udostępniamy do wglądu plany obiektu z uwzględnieniem wolnych magazynów i biur do wynajęcia. Każda hala w ofercie CeMat 70’ posiada dogodne usytuowanie na parterze i może być użytkowana jako magazyn lub pomieszczenie przemysłowe.

Magazyny i hale produkcyjne w strategicznej lokalizacji

Wynajem magazynu wraz z zapleczem socjalnym i powierzchnią biurową w naszym kompleksie biznesowym na Wólczańskiej 133 jest przyszłościową inwestycją. Obszar, na którym znajdują się nasze magazyny, jest w pełni uzbrojony. Aby usprawnić użytkownikom działania logistyczne, transport i komunikację na terenie miasta Warszawa oraz poza jego granicami, możemy rozbudować sieć infrastrukturalną. Pomagamy również dostosować obiekt do wymogów branży i oczekiwań klienta.

W zakres naszych usług wchodzi doprowadzenie stosownych mediów do hali magazynowej, zmiana układu ścian, unowocześnienie infrastruktury etc. Każdy planowany magazyn może być zaadaptowany indywidualnie do potrzeb konkretnej działalności. Umożliwiamy uruchomienie produkcji i magazynowania w oparciu o nasze zaplecze techniczne i park maszynowy. Wykorzystując specjalistyczną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania. Efektem działań wykwalifikowanych ekspertów CeMat 70’ są specjalistyczne, inteligentne systemy magazynowo-logistyczne dla najemców.

Szereg nowych prac i planów inwestycyjnych czyni tę okolicę atrakcyjną dla prowadzenia działalności usługowej, magazynowej etc. Realizowane obecnie w obrębie miasta Warszawa trasy szybkiego ruchu znacząco usprawnią logistykę i komunikację z magazynami.
 
Rozbudowana infrastruktura energetyczna pozwala dostarczać media (energię elektryczną, gazy techniczne- H2, N2, O2, Ar, gaz ziemny, sprężone powietrze, wodę lodową) w ilościach zabezpieczających potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Kontaktując się doradcą CeMat 70’ pod nr tel. +48 22 569 87 33, +48 668 199 951, m.miller@cemat70.com, otrzymacie Państwo kompleksowe informacje nt. oferty.

Dogodna lokalizacja magazynów, korzystne warunki wynajmu, nowoczesne rozwiązania – CeMat 70’

Ul. Wólczyńska 133, Warszawa