Atrakcyjne lokalizacje na reklamy outdoor
Teren przy ulicy Wólczyńskiej 133 w Warszawie na Bielanach, blisko stacji metra Młociny to idealne miejsce na reklamę outdoor. Sąsiadujące drogi to istotne szlaki ruchu pieszych jak i samochodów oraz komunikacji publicznej.

W okolicy powstają dwie nowe trasy szybkiego ruchu – TMP łącząca lewobrzeżne dzielnice (Bielany i Bemowo) oraz trasa N-S, umożliwiająca komunikację między północnymi i południowymi rejonami Warszawy. Reklama outdoor w tej strategicznej, rozwijającej się przemysłowo i biznesowo lokalizacji to znakomita inwestycja.

Zespół CeMat '70’ posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych. Wynajmujemy nowoczesne powierzchnie biurowe, magazynowe, produkcyjne i place przy ulicy Wólczyńskiej 133. Naszą misją jest najwyższa jakość obsługi.

Chcąc dowiedzieć się szczegółów nt. miejsc na reklamę outdoor, najlepiej skontaktować się z naszym doradcą, dzwoniąc pod nr +48 22 569 87 33, +48 668 199 951, albo wysyłając zapytanie ofertowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy – CeMat '70’ S.A. Warszawa