Nieruchomości
Widok na budynki Spólki CeMat '70 SA

Wynajmij nieruchomość komercyjną w dobrej lokalizacji

Powierzchnie biurowe, magazyny i place

Oferujemy wynajem powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej w należących do naszej firmy budynkach, zlokalizowanych w Warszawie, przy ul. Wólczyńskiej 133. Ich łączna powierzchnia użytkowa sięga aż 60 tys. m2.

Wynajem biura bądź hali magazynowej w nowoczesnym, stale rozbudowywanym kompleksie biznesowym to świetna inwestycja. Zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu. Pragnąc zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, stale obserwujemy tendencje na rynku nieruchomości komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem miasta Warszawa. Działając w branży od lat, służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Wspólnie z klientem dobierzemy przestrzeń najbardziej odpowiadającą jego wymaganiom i – jeśli będzie taka potrzeba, przearanżujemy wnętrze, ułatwimy dojazd i dokonamy innych koniecznych zmian.

Teren, na którym znajdują się budynki centrum biznesowego, jest uzbrojony i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dodatkową zaletą tego miejsca jest fakt, że w pobliżu powstaną niebawem dwie trasy szybkiego ruchu, które usprawnią i przyspieszą transport:

  • - trasa N-S mająca łączyć północne i południowe dzielnice Warszawy, odciążając przy tym Aleje Jerozolimskie i rondo Zesłańców Syberyjskich. W dalszej perspektywie trasa N-S będzie wylotówką na Gdańsk,
  • - trasa Mostu Północnego (TMP) mająca łączyć lewobrzeżne dzielnice Warszawy – Bielany i Bemowo.

Nowoczesne biura, hale magazynowe i grunty inwestycyjne w centrum biznesowym – Warszawa.

Kompleks obiektów komercyjnych mieszczących powierzchnie biurowe i magazynowe znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Stale rozbudowywany i optymalizowany pod kątem komunikacyjnym, eksploatacyjnym i wizualnym, stanowi przyszłościową inwestycję dla przedsiębiorców różnorakich branż. Zapewniamy rzetelne doradztwo na każdym etapie współpracy. Dopełnimy starań, by każda powierzchnia biurowa, produkcyjna czy magazyn spełniały nie tylko najwyższe standardy jakościowe i użytkowe, ale też oczekiwania Klienta.

Zachęcamy do zaznajomienia się z zawartością poszczególnych zakładek – BIURA, MAGAZYNY, PLACE, PLANOWANE INWESTYCJE. Oprócz zdjęć udostępniliśmy szczegółowe parametry nieruchomości, a także wizualizacje powstających obiektów.

CeMat '70 Warszawa – wynajem nieruchomości komercyjnych:
tel: +48 22 569 87 33, +48 501 708 214, email: j.gosk@cemat70.com.pl

Położenie komunikacyjne Spólki CeMat '70 SA

 

Certyfikat firmy Wiarygodnej Biznesowo

 

 

 


CeMat '70 S.A.
ul. Wólczyńska 133
01-919 Warszawa
tel.: +48 22 835 18 40
faks: +48 22 835 30 15