CeMat ‘70 S.A. wywodzi się z powstałego w 1978 roku przedsiębiorstwa państwowego- Centrum Naukowo-Produkcyjne Materiałów Elektronicznych, które w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych stanowiło zaplecze materiałowe i podzespołowe polskiego przemysłu elektroenergetycznego i elektronicznego.

W lutym 1991 roku CNPME zostało przekształcone w spółkę akcyjną CeMat ‘70 S.A. z 100% udziałem Skarbu Państwa, emisja pierwszych akcji spółki miała miejsce w 1999 r.

W chwili obecnej większościowym udziałowcem ( ponad 77 % ) w akcjonariacie CeMat ’70 S.A. jest firma CEMAT REAL ESTATE S.A.

Naszą specjalnością jest wynajem nieruchomości komercyjnych i przemysłowych w Warszawie. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynkowym, stworzyliśmy kompleks biurowo-magazynowo-produkcyjny, który stale rozbudowujemy. Udostępniamy na wynajem funkcjonalne, nowoczesne biura, magazyny, hale produkcyjne i parkingi. Naszym priorytetem jest zapewnienie najemcom najwyższej jakości usług.

Dysponujemy również bogatym zapleczem techniczno-materiałowym, dzięki czemu możemy udostępnić najemcom gamę urządzeń i nowoczesnych rozwiązań z dziedziny magazynowania i produkcji. Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie (zarówno w pracy biurowej, jak i na hali), aranżujemy pomieszczenia i dostosowujemy do wymogów konkretnej działalności. Pomagamy tez wybrać optymalne pod kątem eksploatacyjnym i cenowym biuro, magazyn lub halę. Zainteresowanym udostępniamy plan wolnych biur i magazynów,