Nieruchomości
Widok na budynki Spólki CeMat '70 SA

Bezpieczna przestrzeń dla pojazdów prywatnych i służbowych

Na terenie kompleksu biznesowego CeMat '70’ znajdują się parkingi o łącznej powierzchni ok. 2000 metrów kwadratowych, zaadaptowane do postoju samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów TIR. Teren jest odpowiednio utwardzony i oświetlony, przygotowany pod intensywne użytkowanie. By zapewnić całkowite bezpieczeństwo parkującym tu samochodom, parking ogrodziliśmy wysokojakościowymi materiałami. Zapewniamy całodobową ochronę, dogodny dojazd i korzystne warunki parkingowe.

Ogrodzony, strzeżony parking C70 w centrum Warszawy

Strzeżony, oświetlony i utwardzony parking udostępniamy zarówno firmom wynajmującym na terenie kompleksu CeMat ’70 nieruchomość komercyjną (biura, magazyny bądź hale produkcyjne), jak i klientom z zewnątrz. Przewidzieliśmy kilkaset miejsc postojowych dla pracującego tutaj personelu, a także przedstawicieli przedsiębiorstw logistycznych, transportowych etc. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów – dysponując paletą zaawansowanych systemów i urządzeń, możemy dostosować parking do wymagań konkretnej działalności.

W okolicy powstają dwie nowe trasy szybkiego ruchu – TMP łącząca lewobrzeżne dzielnice (Bielany i Bemowo) oraz trasa N-S, umożliwiająca komunikację między północnymi i południowymi rejonami Warszawy. Parking w tej strategicznej, rozwijającej się przemysłowo i biznesowo lokalizacji to znakomita inwestycja. Nie bez znaczenia dla logistyki i transportu pozostaje fakt, że przedłużenie N-S ma być trasą wylotową na Gdańsk.

Zespół CeMat '70’ posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych. Wynajmujemy nowoczesne powierzchnie biurowe, magazynowe, produkcyjne i place przy ulicy Wólczańskiej 133. Naszą misją jest najwyższa jakość obsługi. W 2010 roku nasze starania nagrodzono Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Chcąc dowiedzieć się szczegółów nt. miejsc parkingowych, warunków korzystania z parkingu etc, najlepiej skontaktować się z naszym doradcą, dzwoniąc pod nr +48 22 569 87 33, +48 501 708 214, albo wysyłając zapytanie ofertowe j.gosk@cemat70.com.pl. Postaramy się niezwłocznie udzielić rzetelnej odpowiedzi. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które Państwa usatysfakcjonuje pod każdym względem – zarówno cenowym, jak i eksploatacyjnym.

Zapraszamy do współpracy – CeMat '70’ S.A. Warszawa

Certyfikat firmy Wiarygodnej Biznesowo

 

 

 


CeMat '70 S.A.
ul. Wólczyńska 133
01-919 Warszawa
tel.: +48 22 835 18 40
faks: +48 22 835 30 15